Obrazki z gry
Pasjans Klasyczny

Jeśli masz wątpliwości czy zacząć grać w klasyczną odmianę pasjansa klondike, pająk, piramida, freecell czy 3 szczyty sprawdź poniżej jak wygląda gra po załadowaniu na stronie głównej. Możecie użyć przycisku „pełny ekran” znajdującego się pod grą by grać na całym ekranie.

Klasyczny Pasjans Strona Główna.

Strona główna, tutaj wybierzesz grę w pasjansa która najbardziej Cię interesuje. Do wyboru masz klondike, pająk, freecell, piramida oraz 3 szczyty. Wybierz grę, w którą chcesz zagrać, poczekaj chwilkę na jej załadowanie i baw się dobrze.

klasyczny pasjans strona głowna
gra pasjans klasyczny wyzwania w grze

Codzienne pasjansowe wyzwania!

Byście się nie nudzili grając w pasjansa online przygotowaliśmy dla was wiele wyzwań w których będziecie mogli zdobywać punkty oraz zarabiać wirtualne monety. Za zarobione monety możecie potem brać udział w coraz trudniejszych wyzwaniach i awansować na najwyższy poziom!

Zostań gwiazdą pasjansa!

Jeśli codzienne wyzwania w pasjansie to dla Was za mało. Przygotowaliśmy oddzielną sekcje dla prawdziwych profesjonalistów gry w pasjansa. Teraz najbardziej zaawansowani gracze w układaniu pasjansów mogą rywalizować w turniejach i specjalnej strefie gwiazd. Znajdziecie tam to co profesjonaliści lubią najbardziej!

pasjans klasyczny tryb gwiazda

Układanie Pasjansa Online!

Zagraj na naszej stronie głównej. Tuż pod menu powinna załadować się gra. Możesz uruchomić tryb pełnego ekranu i grać za darmo online. Nie czekaj, zagraj w najlepszą grę pasjans klasyczny w sieci!